Sheshi “Zahir Pajaziti” fillon të zbrazët (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Derisa në sheshin “Skënderbeu” dhjetëra-mijëra protestues janë mbledhur për të kundërshtuar marrëveshjet që ka nënshkruar Qeveria e Kosovës, atë për Asociacionin dhe Demarkacionin, sheshi që mban emrin e heroit të kombit “Zahir Pajaziti”, është shumë i qetë.

Ky shesh në të cilin sot parakaluan njësitë e FSK-së, tashmë është shumë i qetë dhe shihen pak njerëz, edhe përkundër faktit se sot është festë.

sheshi1 sheshi2 sheshi3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sheshi-zahir-pajaziti-fillon-te-zbrazet-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala