Shembet rruga në hyrje të Prishtinës  

Autori:Zekirja Shabani

Si pasojë e shembjes së dheut në Veternik në hyrje të Prishtinës është vështirësuar qarkullimi i automjeteve. Shembja e dheut nuk ka shkaktuar dëme materiale, por ka krijuar kolona të gjata të automjeteve në këtë rrugë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shembet-rruga-ne-hyrje-te-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala