Shembet dheu në rrugën “Tirana” në Prishtinë (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Është shembur një pjesë e asfaltit në rrugën “Tirana” përballë stacionit hekurudhor të trenit në Prishtinë.

Mendohet që kjo gjë ka ndodhur rreth orës  06:00 të mëngjesit, njofton Klan Kosova.

Nga shembja e asfalit nuk ka asnjë të lënduar, mirëpo ende nuk dihen shkaqet që erdhi deri tek shembja.

Por nga kjo ngjarje një kamion është mbuluar i tëri me dhe.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet policore si dhe zyrtarët kompententë nga Komunae Prishtinës.

Rruga me llogo

Rruga me llogo 111

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shembet-dheu-ne-rrugen-tirana-ne-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala