Shefi i AKI-së përballë komisionit

Autori:Avdyl Pajaziti

Anëtarët e komisionit për mbikëqyrjen e Agjensionit Kosovar për Intelegjencë takohen  sot me Drejtorin e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Agron Selimaj.

Ky i fundit pati kërkuar që departamenti i verifikimit të nxirret nga AKI-ja dhe të funksionojë në kuadër të qeverisë së Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shefi-i-aki-se-perballe-komisionit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala