Shatërvani që u bë jofunksional qysh ditën e parë (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një punë që bënë në Komuna e Vushtrrisë nuk e llogariten mirë.

Në qytezën e vjetër u ndërtua një shatërvan por nga gëzimi nuk e kanë llogarit shtypjen e ujit.

Kështu në ditën që është përuruar uji ka arritur në telat e energjisë elektrike dhe kështu rryma ka shkaktuar problem.

Kështu shatërvani ditën e par•rvanië u bë jofonksional.

11078923_10206362010997997_982827891_o 11153516_10206362014038073_359805556_o

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shatervani-qe-u-be-jofunksional-qysh-diten-e-pare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala