Shala: Qeveria Hoti dhe Kurti e kanë shfrytëzuar pandeminë për përfitime

Autori:Gazeta Fjala

Ferat Shala nga radhët e PDK’së ka thënë se është i dhimbshm fakti se si qeveria Hoti dhe Kurti kanë shfrytëzuar pandeminë për përfitime.

Sipas Shalës në kohë pandemie, nga këto qeveri ka pasur keqperdorime në secilin sektor.

“Është e dhimbshme por nuk ka sektor të këtyre dy qeverive që nuk ka zhvillu procedura të shumfishta, kanë shfrytëzuar pandeminë për perfitime”, ka thënë ai.

Shala ka shtuar se institucionet e rendit duhet të veprojnë dhe të mos lejojnë situatë të tillë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shala-qeveria-hoti-dhe-kurti-e-kane-shfrytezuar-pandemine-per-perfitime/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala