“Shaci midis sheshit”

Autori:Avdyl Pajaziti

Bashkëatdhetarët të cilët po pushojnë në Kosovë nuk po i respektojnë ligjet e vendit, kësaj radhe duke vozitur në vendet e ndaluara për vozitje.

Një shkelje e tillë është parë në sheshin “Nënë Tereza”, ku një veturë e tipit “BMW” me targa gjermane kalonte nëpër premisat e ndaluara për qarkullim të veturave, transmeton Gazeta Fjala.

shaci

Lexo gjithashtu “Shtetasi gjerman arrestohet pas sulmit ndaj policëve

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shaci-midis-sheshit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala