Sfarqa ikën nga takimi me opozitën (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Kryetari i Ferizajt, Muharrem Sfarqa, njëherësh kryetar i Lidjhjes Demokratike në këtë qytet, e ka lëshuar takimin me përfaqësuesit e opozitës në Ferizaj, pas debatit për krizën politike në vend.

Sic merret vesh, ai është larguar pas ftesës së opozitës që të marr pjesë në manifestimin e radhës kundër Asociacionit të Komunave Serbe dhe demarkacionit me Malin e Zi.

Ferizaj Press ka raportuar se Svarqa nuk ka dhënë arsye nëse është larguar për shkak të ndonjë obligimi zyrtar, megjithatë debati mes tij dhe përfaqësuesve të opozitës ka mbetur në gjysmë. /Gazeta Fjala/

sfarqa 1

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sfarqa-iken-nga-takimi-me-opoziten-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala