Sfarqa ia merr punën Isa Mustafës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Ferizajt, Muharrem Sfarqa ka vendosur që të kryejë detyrat e kryeministrit dhe shefit të tij të partisë, Isa Mustafës.

Ai ka vendosur billborda në qendër të qytetit që e udhëheq për ndalimin e qytetarëve që të emigrojnë jashtë vendit.

Deri tash, Sfarqa nuk është shquar për ndonjë punë të hajrit në pozitën ku është zgjedhur. Të shohi si do t’i ecë ajo e kryeministrit.

ferizaj3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sfarqa-ia-merr-punen-isa-mustafes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala