Sërish seancë, kryesia mblidhet sot

Autori:Avdyl Pajaziti

Shefat e Grupeve Parlamentare në Kuvendin e Kosovës do të mblidhen sërish sot për të caktuar seancën e radhës.

Ky njoftim është dhënë përmes një komunikate për media të Kuvendit të Kosovës.

Vetëm dy pika të rendit të ditës do të jenë në mbledhjen e sotme: ‘Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e mëparshme, dhe përgatitjet për seancën plenare’

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/serish-seance-kryesia-mblidhet-sot/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala