Sërish probleme nga rrëshqitja e dheut në Shqipëri

Autori:Gazeta Fjala

Kujdes nëse udhëtoni në rrugën Elbasan – Librazhd.Moti i keq ka shkaktuar sërish probleme në këtë aks.

Në Xibrakë, ashtu si pak ditë më parë, toka ka rrëshqitur duke bllokuar një korsi të rrugës.

Ndërsa te “Kthesat e Murrashit” ka rrëshqitje gurësh, që e bëjnë të rrezikshme lëvizjen e makinave. Edhe te “Ura e telit” makinat lëvizin vetëm në njërin krah.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/serish-probleme-nga-rreshqitja-e-dheut-ne-shqiperi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala