Sërish dëme në Pallatin milionësh të Drejtësisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Disa fotografi që nga Gjykata Supreme tregojnë për dëme të reja që janë bërë në Pallatin e Drejtësisë në Hajvali.

Kjo nuk është hera e parë që ky pallat që ka kushtuar 25 milion euro, po shkatërrohet.

Këto foto janë realizuar në mëngjesin e sotëm në hapësira e objektit B, përkatësisht në katin e tretë, ku është e vendosur Gjykata Supreme.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/serish-deme-ne-pallatin-milionesh-te-drejtesise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala