Sërish aksion policor në Maqedoni

Autori:Zekirja Shabani

Sot rreth orës 6 e 30 min ka nisur aksioni i MPB për shkatërrimin e një grupi terrorist i cili ka qenë i stacionuar në rajonin e fshatit Sllupçan dhe Vakcincë, shkruan Sitel.

Sipas informacioneve, në 7 e 15 min janë dëgjuar disa të shtëna, tash për tash nuk ka informacione për të lënduar ose të burgosur.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/serish-aksion-policor-ne-maqedoni/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala