Serbi tenton t’i korruptojë policët kosovarë me 5 euro

Autori:Avdyl Pajaziti

Është prangosur një serb në Ferizaj pasi që i njëjti gjatë kontrollit të dokumenteve në një pikë kontrollit të veturave iu ka ofruar  zyrtarëve policor një monedhë prej 5 euro.

Siç bëhet e ditur në raportin e policisë, rasti është nën hetime

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/serbi-tenton-ti-korruptoje-policet-kosovare-me-5-euro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala