Serbi tenton ta korruptojë policinë e Kosovës me 5 euro, arrestohet

Autori:Avdyl Pajaziti

Njësiti policor ka ndaluar një kamion Mercedes te cilin e drejtonte i dyshuari mashkull serb shtetas i Serbisë, thuhet në raportin e Policisë.

Gjatë kontrollit të dokumenteve, i njëjti ne dokumentacion ka vendosur 5 euro.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër te prokurorit lirohet ne procedure te rregullt.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/serbi-tenton-ta-korruptoje-policine-e-kosoves-me-5-euro-arrestohet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala