Selimi: U sulmova nga katër qyqarë

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi, në emisionin Info Magazine, duke komentuar sulmin ndaj tij nga aktivistë të Lëvzijes Vetëvendosje ka thënë se sulmi dhe vet kryerësit e sulmit ishin qyqarë, njofton Klan Kosova.

“Aty kishin dalë në kurth nja 4 qyqana dhe me gjuajtën me vezë”.

“Dola me bashkëshorten për të pirë kafe. Fillimi i ditës me vezë nuk ishte fort i mirë”.

“Unë e falënderoj shumë Albinin, Shpendin edhe këta qyqana që po e tregojnë kush janë”.

“Bashkëshortja ime ka votuar për Shpend Ahmetin. Vëllai im ka punuar për Shpend Ahmetin. Tash unë ta gjuaj me ve Shpend Ahmetin nëse nuk pajtohem me të?”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/selimi-u-sulmova-nga-kater-qyqare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala