Selimi: Pushteti “mirëpret” opozitën me forca speciale

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, me anë të disa fotografive të postuara në Facebook, ka komentuar lidhur me praninë e forcave policore në Kuvendin e Kosovës.

“Kuvendi i “sigurtë”. Pushteti “mirëpret” opozitën me forca speciale! “

“Sa n’panik janë!,” ka shkruar Selimi, njofton Klan Kosova.

Ndërkohë opozita është mbledhur para fillimit të seancës për të vendosur për koordinimin e veprimeve të sotme.

Selimi 1

Selimi 2

Selimi 3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/selimi-pushteti-mirepret-opoziten-me-forca-speciale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala