Selimi dhe Haradinaj: A po përçahemi?

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka postuar një fotografi në rrjetin social “Facebook” me liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj.

Në këtë postim, Selimi ka shkruar rreth lajmeve të fundit që kanë qarkulluar në media për krizën brenda opozitës.

“A thu a po perçahemi a? Kështu e përshendesim qeverinë”, ka shkruar deputeti i LVV-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/selimi-dhe-haradinaj-a-po-percahemi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala