Selfiet më të bukura të kafshëve (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Selfie është shndërruar në një trend kohët e fundit. Ajo është një mënyrë e mirë për tu fotografuar dhe për të shënuar momentet më të rëndësishme të jetës.

Kur jemi pjesë e vizitave të ndryshme në parqet natyrore ndodh që pjesë të fotos të bëjmë dhe vizitorë të këndshëm dhe të paftuar.

Në foto janë dhënë disa nga selfiet më të bukura të realizuara në prani të kafshëve të ndryshme.

185391

185392

185393

185394

185395

185396

185397

185398

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/selfiet-me-te-bukura-te-kafsheve-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala