“Selamet” e Ismet Beqirit për ata që po tentojnë ta shkatërrojnë LDK-në!

Autori:Avdyl Pajaziti

Procesi i brendshëm zgjedhor ende nuk ka përfunduar – ende nuk ka listë përfundimtare të anëtarëve të Kryesisë së re – i dimë me emra e mbiemra ata që edhe për të gjallë të presidentit Rugova tentuan ta shkatërrojnë LDK-së e sot shesin moral thotë Ismet Beqiri për Botapress.

Ai gjithashtu vlerëson se Agim Veliu, Haki Rugova e Lutfi Haziri mund jenë nënkryetarë të Kryesisë – Vjosa Osmani dhe Arben Gashi kanë bërë emër me logo dhe identitet të LDK-së!

“I dimë kush janë ata që kanë mbetur rrugëve duke trokitur partive tjera nëpër dyer, duke kandiduar te partitë tjera e pastaj duke bërë përpjekje të kthehen në LDK me bajrak në dorë duke tentuar t’i prijnë valles, në këtë rast për të keq – LDK nuk është “Hani i Dilit” me hy e me dal kur të teket e kur të mbetesh rrugëve”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/selamet-e-ismet-beqirit-per-ata-qe-po-tentojne-ta-shkaterrojne-ldk-ne/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala