Sejdiu përplaset me komentuesit në facebook

Autori:Avdyl Pajaziti

Në reagimin përmes Facebook’ut që ka bërë nënkryetari i Prishtinës, Dardan Sejdiu ku kritikon shpenzimet për autostradën e re “Arbën Xhaferi”, komentuesit e kanë “gozhduar” Sejdiun duke ia kujtuar dështimet dhe punët e pakryera në Komunën e Prishtinës
Komentuesit në statusin e Sejdiut, i kanë sugjeruar atij që të merret me punët e Prishtinës, ndërsa kanë dhënë kritika të shumta për, siç kanë shkruar ata, keqqeverisjen që po e bën Lëvizja Vetëvendosje në Komunën e Prishtinës.

Ndërkohë, edhe Sejdiu është përplasur me komentuesit.

 

 

 

 

 

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sejdiu-perplaset-me-komentuesit-ne-facebook/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala