Sejdi Hoxha blenë 7 mijë euro telefona të mençur

Autori:Avdyl Pajaziti

Drejtori i Postës së Kosovës, Sejdi Hoxha ka vendosur t’i qorres me telefona të rinj punonjësit e vetë. Për këtë punë është shpallur edhe një tender, shkruan Gazeta Fjala.

Derisa,  për blerjen e Smart Phone’ve Postës do ti shpenzojë hiq me pak së 7 mijë euro.

Tenderin “Furnizim me Smart Phone” e ka fituar kompania  “Tele Shop-Besi”. Derisa në garë për këtë kanë qenë 3 kompani. Kontrata mes kompanisë dhe Postës do të nënshkruhet me datën 23.11.2015./Gazeta Fjala/.

tender

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sejdi-hoxha-blene-7-mije-euro-telefona-te-mencur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala