Seanca vazhdon, opozita nuk i largon filikaçat

Autori:Avdyl Pajaziti

Seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës ka vazhduar, mirëpo Opozita prap vazhdon ta pengojë seancën me anë të filikaçave.

Xhavit Haliti, e ka vazhduar seancën duke i diskutuar pikat për sot, Albin Kurti dhe Fisnik Ismaili vazhdojnë të shkojnë tek çdo deputet i cili merr fjalën duke i penguar fjalimet e tyre me anë të filikaçave, transmeton Gazeta Fjala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/seanca-vazhdon-opozita-nuk-i-largon-filikacat/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala