Seanca vazhdon në orën 22:00

Autori:Gazeta Fjala

Klan Kosova njofton se seanca e sotme e paraparë për orën 16:00 fillimisht, dhe e shtyrë disa herë sot gjatë ditës, është vendosur të mbahet në orën 22:00.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/seanca-vazhdon-ne-oren-2200/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala