Seanca vazhdon në orën 20:00

Autori:Gazeta Fjala

Zyrtarë të kabinetit të kryetarit Kadri Veseli kanë konfirmuar se kryesia e Kuvendit ka vendosur që të vazhdojë seanca në orën 20:00.

Më parë, kur ishte ndërprerë, ishte njoftuar se ajo do të vazhdojë pas një ore. Raportohet se deputetët po braktisin ndërtesën e Kuvendit./ Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/seanca-vazhdon-ne-oren-2000/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala