Seanca nisë punën në ora 15:00

Autori:Gazeta Fjala

Pas zhvillimeve të ndodhura në seancën e sotme si pasojë e veprimeve të opozitës Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka dhënë një pauzë.

Seanca do të vazhdoj me punimet e saj në orën 15:00.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/seanca-nise-punen-ne-ora-1500/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala