Seanca mbahet pas 30 minutave

Autori:Gazeta Fjala

Kryeparlamentari Kadri Veseli, pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë ka paralajmëruar se seanca e rregullt e kuvendit të Kosovës do të mbahet pas 30 minutave.

Veseli ka nuk e ka bërë të ditur se ku do të mbahet seanca, në sallën e zakonshme apo atë alternative.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/seanca-mbahet-30-minutave/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala