Seanca e Kuvendit vazhdon në ora 14:00

Autori:Avdyl Pajaziti

Punimet Kuvendi i Kosovës, do t’i vazhdojë sot në orën 14:00.

Seanca u ndërpre pas gjuajtjeve me vezë nga ana e opozitës në drejtim të kryeministrit Isa Mustafa, i cili ishte duke raportuar për nënshkrimin e marrëveshjeve me Serbinë të arritura në Bruksel.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/seanca-e-kuvendit-vazhdon-ne-ora-1400/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala