Salla alternative e Kuvendit me pamje të re (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Salla alternative e Kuvendit të Kosovës në të cilën u mbajtën shumë mbledhje e u miratun edhe një varg projektligjesh në pamundësi që një gjë e tillë të bëhej në sallën kryesore të parlamentit për shkak të bllokadës që u bë nga partitë opozitare ka ndryshuar pamje.

Në këtë sallë siç shihet nga fotografia e realizuar nga gazetari i Klan Kosovës, Besnik Tahiri shihet sesi janë bërë ndryshime dhe ajo po bëhet gati për seancën e ardhshme parlamentare.

2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/salla-alternative-e-kuvendit-me-pamje-te-re-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala