Salla alternative e gatshme për seancë

Autori:Avdyl Pajaziti

Salla alternative është duke u bërë gati për të mbajtur seancën e Kuvendit, pasi një gjë e tillë nuk ishte e mundur në sallën plenare.

Seanca nuk është mbajtur në sallën kryesore të Kuvendit, pasi deputetët e opozitës kishin hedhur gaz lotsjellës, duke i detyruar deputetët të largohen prej andej, raporton Koha.net.

Gazi lotsjellës ishte hedhur nga deputeti i Nismës për Kosovën, Haxhi Shala dhe ai i Vetëvendosjes, Ismajl Kurteshi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/salla-alternative-e-gatshme-per-seance/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala