Sabri dhe Sami Hamiti humbin në degën e 4 të Prishtinës

Autori:Avdyl Pajaziti

Votimet në degën e katërt të LDK’së kanë përfunduar. Humbje te thellë kanë pësuar Sabri Hamiti dhe Sami Hamiti. Derisa, fitues ka dalë Frashër Demaj.

Për më shumë shiheni listën më poshtë:

1.Frasher Demaj

 1. Naser Rugova
 2. Valon Murtezaj
 3. Nuredin Ibishi
 4. Hajrullah Ternava
 5. Hykmete Bajrami
 6. Naim Krasniqi
 7. Arben Gashi
 8. Vlora Dumoshi
 9. Petrit Bicaj
 10. Rita Hajzeraj
 11. Fehmi Rexhepi
 12. Bilbil Krasniqi
 13. Alma Lama

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sabri-dhe-sami-hamiti-humbin-ne-degen-e-4-te-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala