Sa shumë gjak në shtëpitë në Kumanovë (Foto +18)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ky tekst që ju sjell “lajmpress.com” përmban fotografi të cilat nuk janë për persona që janë nën moshën 18 vjeçare dhe për persona që kanë ndonjë fobi.

Përveç shtëpive të rrënuara deri në themel, aty vërehet gjak si rrëke, por nuk vërehen foto të viktimave.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sa-shume-gjak-ne-shtepite-ne-kumanove-foto-18/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala