Sa fitojnë futbollistët shqiptarë

Autori:Avdyl Pajaziti

  • Xherdan Shaqiri (FC Inter) – 40,000 euro, në javë
  • Lorik Cana (SS Lazio) – 12,000 euro, në javë
  • Granit Xhaka (Borussia Monchengladbach) – 9000 euro, në javë
  • Adnan Januzaj (Manchester United) 50,000 paund, në javë
  • Etrit Berisha (SS Lazio) 2,193,764 dollar, në vit
  • Elseid Hysaj (Empoli F.C) 310,000 euro, në vit

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sa-fitojne-futbollistet-shqiptare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala