Ruaje iPhone-n nga rëra dhe uji

Autori:Avdyl Pajaziti

Para se të nisesh për në plazh apo pishinë, sigurohu që ke marrur me vete produktin e ri të Kinja Deals, “Waterproof Case”. Kjo qese është transparente, që nënkupton se ti ende mund ta përdorësh telefonin tënd (përfshirë edhe kamerën), dhe është e siguruar se nuk e përçon ujin deri në 30 metra. Gjithashtu nuk lejon zallin dhe rërën të hyjë në qese.

Kjo qese ‘waterproof’ është i disponueshëm vetëm për iPhone (6, 6plus, 5,5s dhe 4), dhe mund të blihet në amazon.com

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ruaje-iphone-n-nga-rera-dhe-uji/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala