Rrufeja mbyt një 16 vjeçar në Kukës

Autori:Gazeta Fjala

Një 16-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e goditjes nga rrufeja sot në Kukës. Ngjarja ka ndodhur pak pas mesditës në fshatin Përbreg.

Mësohet se 16-vjeçari me inicialet E.M. ka qenë duke folur në telefon, kur është goditur nga rrufeja.

Pavarësisht përpjekjeve për t’i dhënë ndihmën e parë, fatkeqësisht i riu ka ndërruar jetë menjëherë./Shekulli.al

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrufeja-mbyt-nje-16-vjecar-ne-kukes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala