Rrotullohet një makinë në Koreticë

Autori:Avdyl Pajaziti

Sipas burimeve të siguruara nga portali Drenica Press bëhet e ditur se nga një rrokullisje e makinës  në fshatin Korroticë të komunës së Drenasit janë lënduar katër persona. Këtë e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës e  trafikut regjional të Drenasit. Sipas tyre ”në këtë aksident janë katër përsona të lënduar dhe nuk e dijmë gjendjen e tyre sepse ekipet emergjente i kanë marrë dhe i kanë nisur për Prishtinë”  Para pak çasteve në afërsi të Drenasit, më konkretisht në Koroticë të Ultë të Drenasit një automjet ka dal nga rruga dhe është rrotulluar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrotullohet-nje-makine-ne-koretice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala