Rrokulliset vetura, lëndohen tre persona (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Tre persona kanë mbetur të lënduar në një aksident komunikacioni në fshatin Penuh të Podujevës sot rreth orës 9:30

Në veturë gjendeshin tre persona, një mashkull dhe dy femra ku sipas informatave jo zyrtare njëra prej femrave ka marrë lëndime më të rënda trupore, raporton Podujeva Night.

Vetura e tipit Golf 4 dyshohet se nga lagështia e rrugës ka rrëshqitur dhe si pasoj  ka dalë nga rruga.

11310955_10206415974419444_1896191123_n

11261053_10206415974499446_2037461188_n

11292905_10206415974219439_212255919_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrokulliset-vetura-lendohen-tre-persona-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala