Rrokulliset një veturë e FSK-së (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Një veturë e Forcave të Sigurisë së Kosovës (FSK) është rrokullisur sot në mëngjes në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, tek vendi që njihet si Rruga e Smallushës.

Nga ky aksident nuk ka pasur të lënduar, kurse Policia e Kosovës ndodhet në vendin e ngjarjes për të kryer hetimet lidhur me këtë rast./Gazeta Fjala

aksidenti ne ferizaj

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrokulliset-nje-veture-e-fsk-se-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala