Rrokulliset makina në Badovc [FOTO]

Autori:Avdyl Pajaziti

Një makinë me targa të Kosovës është rrokullisur sot në mëngjes në rrugën pranë liqenit të Badovcit.

Përveç dëmeve materiale, nuk është raportuar për ndonjë viktimë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrokulliset-makina-ne-badovc-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala