Rrihen shqiptarët dhe serbët ndërmjet vete në Ulqin [Video]

Autori:Avdyl Pajaziti

Indeksonline ka siguruar një video ku disa të ri shqiptarë dhe serbë rrihen në plazhin e vogël në Ulqin pas një fjalosje që kishin në një lokal nate.

Ngjarja ka ndodhur mbërmjen e kaluar në afërsi të plazhit të vogël ku edhe gjendet disa lokale.

Nga goditjet një person mbetet i shtrirë për toke pa ndenja, mirëpo përkundër kësaj rrahja vazhdon.
Aty shihen shumë njerëz por askush nuk ndërhyn për ta qetësuar situatën. Për më shumë shiheni videon:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrihen-shqiptaret-dhe-serbet-ndermjet-vete-ne-ulqin-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala