Rrihen 4 vëllezër mes vete në Ferizaj

Autori:Avdyl Pajaziti

Për një mosmarrëveshje, katër vëllezër në Ferizaj janë rrahur mes vete.

Policia ka bërë të ditur se që të katërtit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spital, kurse njëri prej tyre është arrestuar nga policia dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrihen-4-vellezer-mes-vete-ne-ferizaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala