Rrëzohet një helikopter në Aeroportin e Prishtinës

Autori:Zekirja Shabani

Një helikopter është rrëzuar në aeroportin ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem jashari”, para pak çastesh. Kështu kanë thënë burime të Gazetës Fjala.

Nuk dihen shkaqet që quan në rrëzimin e tij, por dyshohet se helikopteri ështëi  KFOR’it dhe është rrèzuar në pjesën ushtarake të aeroportit, nën menaxhim të KFOR’it.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrezohet-nje-helikopter-ne-aeroportin-e-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala