Rrethohet nga policia banesa e Albin Kurtit

Autori:Gazeta Fjala

Forca policore të maskuara, në këto moment ndodhen për rreth banesës së deputeti të Vetëvendosjes, Albin Kurti.

Njësitet kanë rrethuar godinën ku banon Kurti me familjen e tij të ngushtë, ndërkohë nuk kemi informacione nëse brenda banesës ndodhej ai ose dikush nga familjarët e tij.

Njësia speciale e Policisë së Kosovës kanë bllokuar edhe hyrje daljet e rrugës që të lidh me banesën e Kurtit.

policia albini

banesa e albinit

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrethohet-nga-policia-banesa-e-albin-kurtit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala