Rrëshqitje e dheut në Rrugën e Kombit (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Si pasojë e reshjeve të fundit të shiut dhe borës ka vazhduar me shembjen e dheut. Në të dy anët e kufirit po vazhdon shembja e dheut.

Policia e Shqipërisë dhe e Kosovës ka bërë thirrje për kujdes shoferëve që kalojnë përmes “Rrugës së Kombit”./GazetaExpress/.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rreshqitja-e-dheut-ne-rrugen-e-kombit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala