Rrahu nënën dhe e kalli shtëpinë

Autori:Zekirja Shabani

Mbrëmë pas mesnatës në Prizren, Policia e Kosovës ka njoftuar se një person nën ndikim të alkoolit ka sulmuar nënën e tijë dhe i ka vënë zjarrin shtëpisë.

“Zjarri është lokalizuar nga zjarrfikësit. I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”.

Brenda 24 orëve të fundit, sips Policisë së Kosovës, janë arrestuar 16 persona të dyshuar të involvuar në vepra të ndryshme penale.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrahu-nenen-dhe-e-kalli-shtepine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala