Rrahje në Pejë

Autori:Avdyl Pajaziti

Në raportin 24 orësh të policisë raportohet se dje në Pejë janë rrahur mes vete dy meshkuj, njëri prej të cilëve ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

Kurse i dyshuari tjetër është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrahje-ne-peje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala