Rrahje mes femrash në Prishtinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës raporton se një femër është sulmuar fizikisht nga e dyshuara tjera po femra duke e shtyrë dhe rrëzuar nga shkallët e korridorit.

Viktima nuk kishte pësuar lëndime. E dyshuara lidhur me rastin eshte intervistuar .Me urdhër te prokurorit rasti vazhdon ne procedurë të rregullt

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrahje-mes-femrash-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala