Rrahje masive në Prizren

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Kosovës, raporton se ka ndodhur një rrahje masive në mes të gjashtë të dyshuarve.

Si pasojë e rrahjes lëndime trupore kanë pësuar të gjithë të dyshuarit ku njëri prej tyre lëndime të rënda trupore, raporton lajmi.net.

Të njëjtit pas tretmanit mjekësor janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrahje-masive-ne-prizren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala