Rrahen të burgosurit në Dubravë

Autori:Avdyl Pajaziti

Një hallakamë ka ndodhur në burgun e Dubravës mes personave që po vuajnë dënimin.

Policia raporton se dy të dyshuar meshkuj, shqiptar kanë sulmuar fizikisht dy persona tjerë po të burgosur. Pas rrahjes njëri nga viktimat ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Të dyshuarit si dhe viktimat të përfshirë në rast,  janë të burgosur duke vuajtur dënime në burg. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori kujdestar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rrahen-te-burgosurit-ne-dubrave-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala