Rolls-Royce më të bukur nuk keni parë ndonjëherë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Rolls-Royce është sinonim i veturave luksoze. Sidoqoftë, edhe nëse kompania nuk e prodhon një model të veçantë, kompanitë që merren me ridizajnimin e veturave sigurohen që vetura të merr pamjen më të mirë të mundshme.

Modeli i tillë është Rolls-Royce Wraith, i cili pritet të shfaqet në shfaqjen e veturave në Dubai.

Vetura luksoze është aq e bukur sa që reperët më të njohur të botës sigurisht se do të dëshirojnë ta kenë atë në spotet e tyre.

Ngjyra e bardhë e mbulon tërë trupin e veturës, përderisa ajo ka një grilë prej ari, dorëza të dyerve prej ari, korniza të dritareve prej ari, mbrojtëse anësore me zbukurim prej ari dhe rrota 24-inç prej ari. (lajmi.net)
RR-Office-K1
RR-Office-K2 RR-Office-K3 RR-Office-K4 RR-Office-K5 RR-Office-K7 RR-Office-K15 RR-Office-K23 RR-Office-K25

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/rolls-royce-me-te-bukur-nuk-keni-pare-ndonjehere-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala